Ja – Mama

Mam, lat 35, dwoje dzieci, jedno druga klasa, drugie przedszkolak.

Jeśli znalazłeś się na mojej stronie to znaczy, że piszesz lub będziesz pisać swoją pracę licencjacką lub magisterską. Oferuję Ci pomoc w tym zakresie. Bardziej może doradztwo. 🙂

Praca magisterska lub licencjacka to ważne wyzwanie w życiu każdego studenta, stanowi pewnego rodzaju ukoronowanie całego okresu studiów. Na pewno zależy Ci, żeby była ona na odpowiednim poziomie, co jest oczywiście niezbędne do bezstresowej obrony. Niestety często zdarza się, że Twój promotor nie ma dla Ciebie czasu, a Ty nie bardzo wiesz, jak się zabrać za pisanie pracy.

„Poza studiowaniem masz również inne obowiązki – rodzinę czy też pracę. Jest też różnie z dostępem do odpowiednich materiałów, możesz nie zastać interesujących Cię opracowań w bibliotece, a na pracę w czytelni nie masz czasu. Obrona w terminie pozwala na szybkie rozpoczęcie kariery zawodowej, a zwłoka w tym sprawia, że masz poczucie niedokończenia pewnego etapu w życiu, a także wiąże się z dodatkowymi kosztami za powtarzanie roku. Tak więc skorzystanie z mojej pomocy może być dla Ciebie bardzo korzystne. Jeśli którakolwiek z powyższych informacji dotyczy Twojej sytuacji, to mogę Ci pomóc.” – taki tekst znalazłam w jednym serwisów oferujących pomoc w pisaniu prac. No, niezły marketing. Starają się zwolnić Cię z wyrzutów sumienia. Dobrzy są.

Ja w każdym razie oferuję pomoc, po której wyrzuty sumienia nie mogą mieć miejsca. Zwyczajnie dlatego, że nie piszę za nikogo pracy. Jedynie doradzam.

I jestem w tym dobra. 🙂

3 komentarze do “Ja – Mama”

  1. Witam,

    Czy jest możliwość abyś mogła pomóc mi w tym jak powinna wyglądać struktura mojej pracy licencjackiej na temat: Wybrane problemy profesjonalizacji grup dyspozycyjnych i ich analiza

    Odpowiedz

Dodaj komentarz